خريد فرش ماشينى  ,سیگنال فارکس  ,buy glass mosaic tile online  ,Covid 19 Clinic testing and vaccination  ,طراحی وب سایت  ,دستگاه ضبط صدا  ,عکاسی صنعتی  ,آموزشگاه خیاطی  ,download serial irani  ,آبنما خانگی  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,
جراحي زيبايي بيني استخواني  جراحي بيني | قيمت جراحي بيني جراحي بيني | قيمت جراحي بيني جراحي بيني | قيمت جراحي بيني .

جراحي بيني | قيمت جراحي بيني

جراحي زيبايي بيني استخواني

بيني

بيني استخواني ظاهر مشخصي دارد ، معمولا اين نوع بيني با يك قوز و بر آمدگي همراه است و اغلب داراي انحراف مختصري مي باشد .قوز روي بيني استخواني عموما ارثي بوده و بر اثر عومل ژنتيكي اتفاق مي افتد و با رشد بيشتر غضروف روي بيني بر روي بيني قوز ايجاد مي شود.البته آسيب هايي كه در دوران نوجواني ممكن است به بيني فرد وارد شود يكي از دلايل اين امر است.اين نوع بيني ها با عمل جراحي بيني به راحتي حل خواهد شد.در اين نوع عمل قوز روي بيني برداشته مي شود و با اين كار طول و عرض بيني و همچنين ديگر تناسبات بهبود خواهد يافت و زيبايي بيني به وجود خواهد آمد.

اگر بيني شما داراي غضروف هاي محكمي باشد و پوست آن بسيار نازك به آن بيني استخواني مي گويند .
يكي ديگر از خدمات راينوپلاستي رفع مشكلات و انحرافات موجود در بيني هاي غضروفي و استخواني است كه قوز بيني و يا كجي آن را برطرف مي كند.

چرا بيني من استخواني است

بيني-استخواني
براي وجود بيني استخواني دلايل ژنتيكي نسبت به عوامل ديگر موثرترند.
غالباً عوامل ژنتيك در شكل گرفتن بيني استخواني نقش دارند؛در بيشتر موارد داشتن بيني استخواني و قوز بزرگ برروي بيني عموماً يك ويژگي خانوادگي است. اما ممكن است، آسيب هاي جدي تري مانند شكستگي، در پديدار شدن يك برآمدگي مشخص بر روي بيني تاثير بگذارد. در برخي موارد نيز مشاهده مي شود كه آسيب هاي دوران كودكي بعد از رشد استخوان ها در بزرگسالي پديدار مي شوند.

ويژگي و ساختار بيني هاي استخواني
براي شناخت دقيق تر يك بيني استخواني لازم است بدانيد كه يك سوم بالايي پل بيني از استخوان و دو سوم پاييني آن از غضروف تشكيل شده و معمولا اين ناحيه دچار برآمدگي و قوز بيني ميشود و درواقع بخش عمده‌ي برآمدگي ها در استخوان بيني در قسمتي از بيني به نام طاق غضروفي ديده مي شود، اين قسمت از بيني كه شامل غضروف‌هاي كناري فوقاني و تيغه مياني بيني، هستند جايگاه خوبي براي انواع قوز و انحرافات خواهد بود كه به صورت چشمگيري قابل مشاهده است.
جراح بيني استخواني

با توجه به محبوبيت جراحي بيني اين نوع بيني براي عمل رينوپلاستي بسيار ايده آل است .

بيني من استخواني است پس بعد از جراحي بسيار زيبا مي شود ???

هرچند كه بيني سفت و استخواني با پوست نازك ايده آل مناسبي براي عمل زيبايي بيني محسوب مي شود اما صرفا استخواني بودن بيني براي داشتن ي ك بيني زيبا و متناسب ملاك نيست ، تبحر ، تجربه و سليقه ي جراح بيني در آنچه شما از نتيجه ي عمل زيبايي بيني انتظار داريد دخيل است . چه بسا بسياري از افراد با بيني هاي بسيار ايده آل از نتيجه ي جراحي خود راضي نبوده اند و به ناچار اقدام به جراحي ثانويه نموده اند .

دقت در انتخاب جراح و دريافت مشاوره ي صادقانه از وي مي تواند در نتيجه ي جراحي زيبايي بيني تاثير گذار باشد .
جراح خوب براي بيني

يك جراح خوب براي بيني استخواني مي تواند به شما در رابطه با نوع بيني بعد از جراحي مشاوره اي دقيق و تخصصي ارائه دهد. معمولا عكس برداري از بيني پيش از جراحي مي تواند در ترسيم بيني شما بعد از جراحي اثر گذار باشد ، بعد از ديدن عكس ها در نماي نيم رخ و سه رخ و تمام رخ جراح به شما اعلام مي كند كه كدام قسمت ها نياز به تغيير دارد و فرم تقريبي بيني شما در اين مرحله نشان داده مي شود .
نتيجه جراحي بيني هاي استخواني

از يك بيني استخواني ، يا يك بيني عقابي كه داراي قوز و بر آمدگي برجسته اي است مي تواند يك بيني فانتزي و زيبا بدست آورد. به طور كلي بيني هايي از اين نوع براي انواع عروسكي ، فانتزي ، طبيعي و.. مناسب مي باشند . اما نكته اي كه در جلسات مشاوره قبل از جراحي مد نظر است ، حفظ تناسب بين اجزاي صورت و بيني است و البته فرم دهي بيني با توجه به فرم كلي صورت .

ممكن است يك فرد تمايل به داشتن بيني سربالا و عروسكي داشته باشد اما اين فرم بيني با اجزاي صورت وي تطابق نداشته باشد . در اين مرحله نياز است تا شما انتظار منطقي از جراحي داشته باشيد و به نظريات جراح بيني در رابطه با مدل بيني احترام بگذاريد و به وي اطمينان كنيد .

البته جراحي بيني براي افرادي كه دچار وسواس فكري هستند به هيچ عنوان توصيه نمي شود زيرا اين دسته از افراد از هر نتيجه اي بعد از جراحي راضي نخواهند بود.
معاينه پيش از بيني استخواني

قبل از عمل جراحي بيني لازم است تا پزشك سابقه پزشكي بيمار را بررسي نمايد . اين سوابق شامل مواردي همچون
معاينه‌ي مجراهاي عبور هوا و انسدادها نيز مي باشد و در صورتيكه بيمار پيش از اين جراحي بيني انجام داده باشد و يا ضربه‌اي به بيني‌اش وارد شده باشد، در معاينه شرايط ويژه تري براي وي در نظر گرفته خواهد شد.

اگر بيني دچار صدمه شده باشد همراه داشتن تصاوير قبل از حادثه مي توانددر تصميم گيري در رابطه با جراحي تاثير گذار باشد . همچنين ضخامت پوست نيز در نتيجه جراحي بيني تاثير گذار است .

معمولا پوست هاي نازك و صاف نتيجه ي مطلوب تري نسبت به پوست هاي ضخيم و داراي مشكلات پوستي خواهد داشت. همچنين مبتلايان به بيماري هاي پوستي نيز بايد تا زمان درمان مشكلات جراحي بيني را به تعويق بياندازند .

مشكلات-پوستي

همچنين بخوانيد نقش پوست در جراحي بيني
در اين معاينه پزشك استخوان‌هاي بيني را از لحاظ :

اندازه
شكل
ضخامت و تقارن
وجود انحراف در تيغه
ضخامت پوست روي بيني

مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

نياز است تا پيش از عمل جراحي بيني استخواني تعدادي عكس از بيني تهيه نماييد.اين تصاوير كمك بزرگي در تصميم گيري در رابطه با نوع جراحي بيني شما مي كند.
از لحاظ علم زيبايي‌شناختي، نمود بيني استخواني در نيمرخ و نسبت به تمام رخ و از روبه‌رو و پيش‌آمدگي نوك بيني نيز ارزيابي مي‌شود. هدف آن است تا نتيجه‌اي متوازن از تمام زوايا به دست آيد.
روش جراحي بيني استخواني

در جراحي بيني استخواني براي از بين بردن برآمدگي ها و قوز روي بيني لازم است تا هم از استخوان و هم ازغضروف هاي اضافي برداشته شود. پزشك در زمان عمل با ايجاد چند برش برروي بيني پوست آن را بلند ميكند غضروف و استخوانها دست مي يابد. برخي از جراحان برآمدگي بيني هاي استخواني را با شكستن بخش زائد توسط ابزار تراش كوچك مي‌كنند، و برخي ديگر با دقت فراوان و به آهستگي آن را سمباده مي‌زنند تا نظارت بهتري بر روند عمل داشته باشند؛ و در نتيجه كوچك‌سازي طبيعي، هموار و با لبه‌ي سه بعدي بدون بروز هيچ نابه‌هنجاري و كاملا قرينه انجام مي‌شود. سپس آنها از روش كنترل شكستگي براي از بين بردن مشكلات احتمالي و رفع كبودي و تورم ناشي از آن اقدام مي نمايند.
عوارض جراحي بيني استخواني

اگر اين جراحي توسط يكي از بهترين جراح زيبايي بيني انجام شود،عوارض ناشي از عمل به خواهد رسيد بنابراين توصيه مي شود كه در انتخاب جراح بيني دقت و ظرافت ويژه اي به خرج دهيد.

در صورت تمايل به دريافت مشاوره از دكتر شهسواري ميتوانيد در اين بخش نظرات و سوالات خود را ارائه نماييد .
مدت زمان جراحي بيني استخوانيجراحي بيني استخواني

عمل جراحي بيني استخواني يك عمل تقريبا كوتاه است و در بيشتر موارد با بي حسي عمومي امكان پذير خواهد بود و بعد از گذشت چند روز بيمار مي تواند مرخص شود و درد چنداني ندارد.
مراقبت هاي بعد از عمل بيني

بعد از انجام عمل بيني استخواني تنها لازم است فرد مسكن هاي ضد درد و آرام بخش مصرف كند و بعد از چند روز استراحت مي تواند به روال عادي برگردد و هيچ مشكلي براي فرد به وجود نخواهد آمد.

آيا بازگشت به حالت قبل ممكن است؟

بعد از انجام عمل زيبايي بيني استخواني بازگشت به حالت قبل و ايجاد برآمدگي بر روي بيني خيلي كم اتفاق مي افتد و اگر در طول درمان و همچنين بعد از آن به خوبي از بيني خود مراقبت كنيد اين اتفاق نخواهد افتاد و جاي هيچ نگراني نيست.اين نوع عمل براي افراد كمي نگران كننده است و خيلي از افراد از ترس اينكه به نتيجه ي مطلوب خود نرسند اين عمل را انجام نمي دهند.اگر نگران هستيد مي توانيد قبل از عمل به يك متخصص زيبايي مراجعه كرده و در اين باره با ايشان صحبت نماييد.متخصص زيبايي حتما در اين باره به شما كمك خواهد كرد و خيال شما را از اين بابت راحت خواهد كرد.همچنين مي توانيد با استفاده از نرم افزار هاي گرافيكي از ظاهر بعد از عمل خود مطلع شويد و با اين كار نگراني خود را بطور چشمگيري كاهش دهيد.


برچسب: بهترين جراحان بيني، تصاويري از قبل و بعد ازعمل بيني استخواني، دانستني هاي درباره عمل بيني استخواني، عوارض بعد از عمل بيني استخواني، قيمت عمل بيني استخواني، ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۶:۴۴ توسط:afsaneh موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :